سبد خرید 0

قوانین و مقررات

10 / 10
از 1 کاربر

دیوار دکور به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز فروش اینترنتی کاغذ دیواری و پوستر دیواری در تمام طول مدت فعالیت خود اصلی ترین هدف وب سایت های فروشگاهی یعنی رسیدن به رضایت مشتری از خرید را دنبال کرده و رسیدن به همین مقصد مطلوب سبب شده است تا بسیاری از مشتریان خرید پوستر دیواری و کاغذ دیواری از وب سایت دیوار دکور را در اولویت های خود قرار دهند. 

قوانین و مقررات عمومی

دیوار دکور به عنوان یکی از برترین وب سایت های فروشگاهی در زمینه دکوراسیون شناخته شده و خود را موظف به رعایت کلیه قوانین و مقررات در نظر گرفته شده توسط حکومت جمهوری اسلامی می داند و از شما مشتریان عزیز نیز خواستاریم تا با رعایت این قوانین به افزایش سطح کیفی و فنی خدمات دیوار دکور ما را همراهی نمایید.

تعریف کاربر یا خریدار

به کلیه افرادی که در سایت دیوار دکور به قصد خرید آنلاین محصولات موجود بر روی این سایت ثبت نام کرده و اقدام به خرید آنلاین محصولات می نمایند گفته می شود.

حفظ حریم شخصی کاربر یا خریدار

کلیه اطلاعات ثبت شده توسط کاربران نزد دیوار دکور محفوظ بوده و تنها در صورت درخواست رسمی مراجع قضایی قابل ارائه خواهد بود. 

ثبت سفارش و ارسال کالا

کاربران گرامی دیوار دکور می توانند در 6 روز کاری هفته در هر ساعت از شبانه روز نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند تا سفارش آنها طی همان روز و یا روز کاری بعد بررسی و آماده ارسال شود. مطمئنا ثبت سفارش در روز های تعطیل باعث می شود تا بررسی و ارسال آن به روز کاری آینده منتقل شود. 

روش های ارسال کالا با توجه به شهر و منطقه ای که قرار است محصول به آن ارسال شود تعیین شده و بین 2 ساعت تا 72 ساعت از طریق پیک و پست ارسال خواهد شد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()