سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

کاغذ دیواری کلاسیک

از انواع کاغذ دیواری که طرح و رنگ های آن بسیار دل نشین هستند و فضای دوستانه و گرمی را بوجود می آورند، کاغذ دیواری کلاسیک میباشد. کاغذ دیواری کلاسیک برای دکوراسیون های کلاسیک بهترین گزینه محسوب میشود و میتواند تطابق کاملی را با اجزا موجود در دکوراسیون به خوبی برقرار کند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

البته این نکته نباید فراموش شود که کاغذ دیواری کلاسیک را نمیتوان برای دکوراسیون های مدرن به کار برد زیرا تضاد ایجاد شده بین دکور و کاغذ جلوه ظاهری آن را تحت تاثیر قرار میدهد.

خرید کاغذ دیواری کلاسیک

برای خرید کاغذ دیواری کلاسیک اولین موردی که باید مد نظر داشته باشید رنگ آن است. رنگ کاغذ دیواری کلاسیک باید متناسب با میزان نوری که در فضای داخلی وجود دارد انتخاب شود. در فضاهایی که نورگیر خوبی ندارند باید از کاغذ دیواری های روشن استفاده شود. اما در فضاهای روشن که نور گیر خوبی دارند نیازی به وسواس بخرج دادن در انتخاب رنگ کاغذ دیواری کلاسیک وجود ندارد. برای خرید کاغذ دیواری کیفیت آنرا نیز لحاظ کنید زیرا هر چه کیفیت آن بیشتر باشد در نتیجه دوام و طول عمر بیشتری خواهد داشت.

کاغذ دیواری کلاسیک

فروش کاغذ دیواری کلاسیک

شرکت های زیادی وجود دارند که در زمنه فروش کاغذ دیواری کلاسیک فعالیت میکنند اما پیدا کردن شرکت و یا فروشگاهی که تنوع زیادی از کاغذ دیواری کلاسیک را بفروش برساند مشکل است. شرکت دیوار دکور از شرکت های فعال در زمینه فروش کاغذ دیواری کلاسیک است که متنوع ترین مجموعه کاغذ دیواری کلاسیک را با قیمت مناسب بفروش میرساند.

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک بستگی به مدل آن دارد. قیمت کاغذ دیواری کلاسیک در مدل های خاص معمولا بالاتر میباشد. شرکت دیوار دکور قیمت کاغذ دیواری کلاسیک در مدل های خاص را نیز بسیار منصفانه و مناسب در نظر گرفته است. در قیمت کاغذ دیواری کلاسیک عواملی همچون نایاب و یا کمیاب شدن برخی مدل ها نیز تاثیر گذار است. مدل هایی از کاغذ دیواری کلاسیک که کمتر در بازار یافت میشوند از قیمت بالاتری برخوردار میباشند.

10 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()