سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

کاغذ دیواری مدرن

ساختمان های نو ساز امروزی از دکوراسیون مدرن برخوردار هستند و به همین دلیل باید از کاغذ دیواری های مدرن برای تزئین آنها استفاده نمود. طرح های کاغذ دیواری مدرن با طرح هایی که بر روی کاغذ های کلاسیک وجود دارند متفاوت هستند و از المان ها و سبک های جدید در طراحی آنها استفاده شده است.  کاغذ دیواری مدرن نه تنها برای منازل بلکه برای برخی از ساختمان های اداری و تجاری نیز مورد استفاده قرار میگیرد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خلاقیت در طراحی کاغذ دیواری مدرن بسیار مهم است و امروزه شاهد هستیم که در مدت کوتاهی طرح های متنوعی از این نوع کاغذ به بازار معرفی میشوند.

خرید کاغذ دیواری مدرن

برای خرید کاغذ دیواری مدرن اگر یکی از مدل های کاغذ نظر شما را به خود جلب نمود باید عجولانه نسبت به خرید آن اقدام نکنید و کاغذی را انتخاب کنید که کیفیت آن نیز بالا باشد. در خرید کاغذ دیواری مدرن به قابل شستشو بودن آن توجه داشته باشید زیرا کاغذ ها پس از کثیف شدن نیاز به تمیز کردن خواهند داشت که از این رو باید کاغذ های قابل شستشو را خریداری نمایید.

کاغذ دیواری مدرن

فروش کاغذ دیواری مدرن

فروش کاغذ دیواری مدرن بصورت غیر حضوری و اینترنتی یکی از روش های عرضه کاغذ دیواری محسوب میشود که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است زیرا دیگر نیاز به حضور در فروشگاه برای خرید نمیباشد. فروش کاغذ دیواری مدرن بصورن غیر حضوری میتواند برای افرادی که زمان کافی برای خرید ندارند یک امتیاز محسوب شود.

قیمت کاغذ دیواری مدرن

قیمت کاغذ دیواری مدرن به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاغذ دیواری مدرن برند آن میباشد. برخی از برندهی کاغذ دیواری مدرن وجود دارند که از نظر طرح و رنگ و همچنین کیفیت حتی میتوانند نظر سخت پسندان را نیز به خود جلب کنند که از این رو قیمت بالاتری نیز دارند.

10 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()