سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی از کاغذ دیواری های نسل جدید محسوب میشود که از طرح های برجسته و سه بعدی بر روی خود برخوردار میباشد. کاغذ دیواری سه بعدی معمولا تنها بر روی یک دیوار و یک بخش از منزل و یا محیط کار نصب میشود و کاربرد آن کلی نمیباشد. کاغذ دیواری سه بعدی از لحاظ کیفی و نوع کاغذی که در ساخت آن به کار رفته است تفاوت چندانی با کاغذ دیوارهای های معمولی ندارد و تنها طرح های موجود بر روی آن متفاوت هستند. ک

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کاغذ دیواری سه بعدی در جلب توجه ساکنین و افرادی که از کنار آن عبور میکنند بسیار تاثیر گذار است زیرا طرح های ان زنده هستند و شخص نمیتواند به راحتی از کنار آن بگذرد.

خرید کاغذ دیواری سه بعدی

در خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید متناسب با فضای موجود عمل کنید. کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های مختلفی بفروش میرسد و به همین دلیل باید طرحی را انتخاب کنید که با فضای موجود سازگاری برقرار کند. به طور مثال برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودکان باید از کاغذ هایی که دارای طرح های کودکانه هستند استفاده کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

فروش کاغذ دیواری سه بعدی

زمانی فروش کاغذ دیواری سه بعدی بصورت اینترنتی کمی دور از تصور بود اما امروزه به راحتی میتوان  کاغذ دیواری مد نظر خود را از سایت های فروشگاهی تهیه نمود. فروش کاغذ دیواری سه بعدی بصورت اینترنتی انجام میشود و از طریق وب سایت فروشگاه میتوان خرید خود را انجام داد. شرکت دیوار دکور ار جمله شرکت هایی است که در زمینه فروش کاغذ دیواری سه بعدی بصورت اینترنتی و غیر حضوری فعالیت میکند و همچنین در صورت نیاز میتوانید مشاوره قبل از خرید را از کارشناسان این شرکت دریافت نمایید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

برای دریافت قیمت کاغذ دیواری سه بعدی میتوانید از شرکت دیوار دکور استعلام دریافت نموده تا بر اساس بودجه خودکاغذ مناسب را تهیه کنید. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در شرکت دیوار دکور با در نظ گرفتن منافع مشتری تعیین میشود و خریدار با اطمینان خاطر کامل از بابت قیمت ها میتواند خرید خود را انجام دهد.

10 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()