سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پوستر دیواری نقاشی

پوستر دیواری نقاشی از پوسترهای بسیار هنرمندانه محسوب میشود که در آن عکس ها و تصاویر به صورت نقاشی در آمده اند. پوستر دیواری نقاشی میتواند برگرفته از آثار یک هنرمند باشد و یا یک عکس و تصویر. پوستر دیواری نقاشی در هر نقطه ای در منزل و یا محیط کار قابل نصب است و هیچگونه محدودیتی از لحاظ مکان نصب ندارد. پوستر دیواری نقاشی را میتوان در پذیرایی، اتاق خواب، سالن های انتظار و هر مکانی که تصور کنید نصب نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر دیواری نقاشی به دو سبک مختلف که مدرن و همچنین کلاسیک میباشد عرضه میشود. پوستر دیواری نقاشی با سبک کلاسیک برای دکوراسیون های کلاسیک که اغلب منازل از این سبک دکوراسیون برخوردار هستند مناسب میباشد و پوستر نقاشی مدرن نیز میتواند برای منازل و همچنین محیط های کاری بکار برده شود.

خرید پوستر دیواری نقاشی

برای خرید پوستر دیواری نقاشی به رنگ ها دقت کنید. رنگ ها باید متناسب با فضای اتاق و به طور کلی مکانی که پوستر در آن نصب میشود باشند. بعد از رنگ ها مهمترین موردی که برای خرید پوستر دیواری نقاشی بسیار مهم و تاثیرگذار است ابعاد پوستر میباشد. اگر فضای کوچکی در اختیار دارید پس بهتر است از خرید پوستر دیواری نقاشی بزرگ صرف نظر کنید. اما برای فضاهای بزرگ نیز از پوسترهای کوچک استفاده نکنید  زیرا تضاد بوجود آمده باعث ایجاد جلوه بسیار بدی خواهد شد.

پوستر دیواری نقاشی

فروش پوستر دیواری نقاشی

برخی از مشتریان شرکت دیوار دکور از شهرهای دیگری هستند که فاصله زیادی با تهران دارند اما این شرکت برای اینکه خدمات خود را به این شهرها ارائه دهد امکان فروش غیر حضوری را برای آنها فراهم کرده است.

قیمت پوستر دیواری نقاشی

قیمت پوستر دیواری نقاشی نسب به نوع پوستر متفاوت است. اگر پوستر در مدل های خاص و کمیاب باشد از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار خواهد بود. بهترین قیمت پوستر دیواری نقاشی را از شرکت دیوار دکور بخواهید که عرضه کننده انواع پوستر با نازلترین قیمت ها به سراسر کشور میباشد.

9 / 10
از 23 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()