سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی با طرح های مختلف و گوناگونی عرضه میشود که هر یک از این طرح ها میتوانند برای فضای خاصی مناسب باشند.اگر به دنبال پوسترهای سه بعدی که از طرح های خاص برخوردار بوده و کمیاب هستید مطمئنا باید هزینه بالاتری را پرداخت کنید. قیمت پوستر دیواری همچنین به ابعاد آن نیز بستگی دارد و هر چه ابعاد بزرگتری از پوستر را برای خرید در نظر داشته باشید در نتیجه باید هزینه بالاتری پرداخت کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

امروزه نه تنها کاغذ دیواری بلکه پوسترهای دیواری سه بعدی نیز عرضه میشوند که طرح های آنها بسیار زنده و طبیعی جلوه میدهند و میتوانند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کنند.  پوستر دیواری سه بعدی برای پوشش برخی از دیوارها مانند دیوار پشت تلویزین گزینه بسیار مناسبی میباشد و میتواند جلوه ظاهری بسیار خوبی را ایجاد کند. پوستر دیواری سه بعدی برای اتاق ها نیز بهترین گزینه بخصوص اتاق هایی که دکوراسیون مدرن برخوردار هستند میباشد.

خرید پوستر دیواری سه بعدی

برای خرید پوستر دیواری سه بعدی از شرکت دیوار دکور دست شما باز خواهد بود تا مدل های مختلفی از پوستر را که متناسب با فضای منزل و یا محیط کار شما میباشد را انتخاب کنید. پوستر دیواری را حتی متیوانید بصورت سفارشی نیز تهیه کنید. برای خرید پوستر دیواری که از طرح های مد نظر شما برخوردار باشد میتوانید طرح مورد نظر خود را که میتواند آرم و لوگوی شرکت باشد را نیز بصورت سفارشی بر روی پوستر چاپ کنید.

پوستر دیواری سه بعدی

فروش پوستر دیواری سه بعدی

فروش پوستر دیواری سه بعدی یکی از خدمات شرکت دیوار دکور به مشتریان خود میباشد و امکان ارسال پوستر توسط این شرکت به سراسر کشور نیز فراهم شده است. فروش پوستر دیواری سه بعدی با بی نظیر ترین طرح ها انجام میشود و کارشناسان این شرکت مجموعه ای از پوسترهایی که از طرح های روز دنیا برخوردار هستند را بصورت مجموعه ای گرد هم آورده اند که میتوانید از میان این مجموعه بی نظیر طرح مورد علاقه خود را سفارش دهید.

قیمت پوستر دیواری سه بعدی

قیمت پوستر دیواری سه بعدی در شرکت دیوار دکور کاملا مناسب میباشد و این شرکت برای اینکه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید قیمت پوسترهای موجود در فروشگاه را تا حد زیادی کاهش داده است.

9 / 10
از 23 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()