نمایش دادن همه 33 نتیجه

حتما جمله معروف زیبایی در سادگی است به گوش شما نیز خورده است. اما واقعا سادگی می‌تواند زیبایی چشمگیری ایجاد کند؟ کاغذدیوار‌هایی با سبک ساده به شما نشان خواهند داد که این جمله صحیح است البته به شرط آنکه در فضای درست قرار گیرند.

کاغذدیواری‌ها به لحاظ ظاهری دارای چند سبک مختلف هستند، از جمله پتینه، گلدار، مدرن، کلاسیک و راه راه و ... که هریک جذابیت‌های خاص خود را دارند و باید در فضاهای مناسب استفاده شوند.

درواقع طرح‌ها باید با فضا همخوانی داشته باشند، بطور مثال طرح‌هایی با نقوش بزرگ برای محیط‌های کوچک انتخاب خوبی نیستند. در این بین به کاغذ دیواری‌هایی با طرح ساده برمی‌خوریم که مانند کلیدی برای بسیاری از درهای بسته ظاهر می‌شوند.

به این معنا که در اکثر فضاها این نوع کاغذدیواری قابل استفاده است و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. در ادامه اینجا به بررسی کاغذ دیواری های ساده رنگی از جهات مختلف خواهیم پرداخت.

کاغذ دیواری ساده را در چه فضاهایی می‌توان استفاده کرد؟

کاغذدیواری ساده می‌تواند در هر سبک دکوراسیونی بدون محدودیت مورد استفاده قرار گیرد. اما در سبک مینیمال و مدرن این نوع کاغذدیواری‌ها جلوه ای بسیار جذاب خواهند داشت. در سبک مینیمال همه ی اجزا به ساده ترین حالت در فضا قرار می‌گیرند و دیوارپوش‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند پس از کاغذدیواری ساده استفاده می‌شود و نتیجه ای عالی خواهد داشت.

در سبک مدرن نیز کاغذدیواری‌های ساده می‌توانند جلوه ای چشمگیر به فضا بدهند، آن‌هم تنها به واسطه اضافه کردن رنگی خاص به این فضا، بطور مثال برای فضایی مدرن با رنگ کرم استفاده از دیوارپوشی ساده که رنگی سرمه ای دارد محیطی بسیار شیک و خیره کننده ایجاد خواهد کرد.

در بسیاری از اوقات کاغذدیواری‌های ساده بعنوان مکملی در کنار مدل‌های طرح‌دار و به خصوص کاغذدیواری‌های کلاسیک قرار می‌گیرند تا از این طریق از شلوغ شدن بیش از حد دیوارها جلوگیری کرده و دیوارپوش‌های طرح‌دار زیباتر بنظر برسند.

استفاده از کاغذدیواری با طرح گلدار، هندسی یا داماسک به تنهایی در یک محیط باعث شلوغی و خسته کننده شدن آن فضا خواهد شد و نصب دیوارپوش ساده در کنار این محصولات الزامی است.

یک کاربرد دیگر کاغذدیواری ساده که بسیار محبوب است، نصب آن روی دیوار اکسنت یا شاخص است به این شکل که دیواری را که ‌می‌خواهید متفاوت‌تر از دیگر نقاط باشد و به نوعی به چشم بیاید با یک کاغذدیواری ساده و بافت دار یا با رنگی متفاوت می‌پوشانید و محیطی خلاقانه و جذاب به وجود می‌آورید.

دیوار شاخص توجه افراد را در کوتاهترین زمان به خود جلب می‌کند پس نصب یک کاغذدیواری با طرح ساده اما رنگی خاص آن فضا را بسیار شیک و دیدنی خواهد کرد.

انواع کاغذدیواری‌ های ساده رنگی

کاغذ دیواری ساده رنگی مدل های مختلفی دارد و در انواع متنوعی به بازار عرضه می شود. در ادامه مطلب رایج ترین و پر طرفدار ترین مدل های کاغذ دیواری اتاق خواب ساده و شیک را معرفی می کنیم.

1- کاغذدیواری بافت دار

بسیاری از کاغذدیواری‌های ساده مانند انواع مخمل و جیر با وجود سادگی دارای بافتی خاص هستند که با انعکاس نور در آنها این بافت جذاب آشکار می‌شود و حس و حالی متفاوت به محیط می‌دهد. در واقع این مدل کاغذدیواری‌ها به محیط بعد می‌دهند.

کاغذ دیواری بافت دار می‌تواند به تنهایی یا به عنوان پس زمینه ای برای متمرکز کردن سایر عناصر دکوراسیونی مورد استفاده قرار گیرد. با انتخاب یک بافت مناسب، می‌توانید جلوه‌های دلخواهی را در فضا ایجاد کنید و به دکوراسیون داخلی خود زیبایی و تنوع ببخشید.

2- کاغذ دیواری ساده پتینه

این سبک کاغذ دیواری ساده بسیار محبوب و پرطرفدار است. کاغذ دیواری پتینه ای به حالتی ساده و محو در آنها کار شده است. و با نگاه به آن‌ها دیواپوشی ساده را می‌بینیم که نقش پتینه محو، جلوه ای ملیح به کاغذدیواری بخشیده است.

این نوع کاغذ دیواری معمولاً در فضاهایی که نیاز به استفاده از الگوها و طرح‌های پیچیده نیست، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به طرح و رنگ پتینه، می‌تواند در تمامی سبک‌های دکوراسیون داخلی مانند سنتی، صنعتی، روستایی و یا مدرن به کار رود.

3- کاغذ دیواری تک رنگ

کاغذ دیواری تک رنگ ساده که رنگی یکدست در سراسر محصول دارند، بیشتر بعنوان مکمل در کنار نوع طرح‌دار استفاده می‌شوند یا اینکه دیوار اکسنت را با رنگی متفاوت و خاص پوشش می‌دهند.

این نوع کاغذ دیواری می‌تواند در اتاق‌های مختلف از جمله اتاق خواب، نشیمن، سالن و یا حتی در فضاهای تجاری استفاده شود. همچنین کاغذ دیواری تک رنگ می‌تواند به عنوان پس زمینه‌ای ساده برای تمامی دکوراسیون‌ها و سبک‌های دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

4- کاغذ دیواری اکلیل‌دار یا شاین

این سبک کاغذدیواری‌ها که با نام متالیک نیز شناخته می‌شوند با اکلیل‌های ریزی که دارند بسیار چشم‌نواز و زیبا بنظر می‌رسند. بعضی از آنها نیز دارای نقوشی ساده و محو در پس زمینه هستند.

طرح اکلیل‌دار معمولاً با استفاده از خطوط و شکل‌های هندسی ساده مانند خطوط راسته، مثلث، مستطیل و یا نیم‌دایره‌ها ایجاد می‌شود. کاغذ دیواری اکلیل‌دار یا شاین معمولاً در رنگ‌های متنوعی طراحی می‌شود.

رنگ‌های روشن مانند سفید، صورتی روشن، آبی آسمانی و یا زرد مایل به طوسی در این نوع کاغذ دیواری زیاد به کار می روند. همچنین رنگ‌های تیره مانند مشکی، خاکستری تیره یا آبی تیره نیز می‌توانند جلوه‌ای شیک و خاص در دکوراسیون داخلی ایجاد کنند.

5- کاغذ دیواری با طرح محو

حتما شما هم کاغذدیواری‌های جذابی را دیده اید که از دور جلوه ای کاملا ساده دارند اما از نزدیک که نگاهی به آن‌ها می‌اندازید خطوط یا نقوش محو و ریزی را مشاهده می‌کنید که در اثر انعکاس نور زیبایی خود را آشکار می‌سازند.

بیشتر آنها رنگ‌های متالیک و براق دارند. این نوع دیوارپوش‌ها نیز در دسته محصولات با سبک ساده قرار می‌گیرند. طرح محو در کاغذ دیواری به وسیله ترکیب و تراکم رنگ‌ها یا خطوط متفاوت ایجاد می‌شود.

هدف از این طرح، ایجاد اثری ظریف و زیباست که به فضا حسی از عمق و پویایی بدهد. کاغذ دیواری با طرح محو به دلیل طراحی ساده و ظریف خود، معمولاً در دکوراسیون داخلی مدرن و ساده استفاده می‌شود. این نوع کاغذ دیواری می‌تواند در اتاق‌های مختلف از جمله اتاق خواب، نشیمن، سالن و یا حتی در فضاهای تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری ساده

 1. این نوع کاغذدیواری ها بسیار دیر تکراری یا دمده می‌شوند. یا شاید بهتر است بگوییم هیچگاه از مد نخواهند افتاد و این خاصیت سادگی است. برعکس مدل‌های طرح‌دار که ممکن است پس از مدتی دلزدگی ایجاد کنند، نوع ساده همیشه زیبا بنظر می‌رسد.
 2. کاغذدیواری ساده مثل دیوارپوش‌های طرح‌دار محیط را شلوغ نخواهند کرد و لازم نیست بسیاری از آیتم‌های دکوراسیون داخلی را حذف یا ساده‌تر کنید تا از شلوغی فضا بکاهید. بلکه کاغذدیواری‌هایی با طرح ساده دست شما را در دیزاین بازتر خواهند گذاشت.
 3. یکی دیگر از نقاط قوت این سبک کاغذدیواری توانایی بالای آن برای ست شدن در هر فضایی است. دکوراسیون شما سبکی مدرن، مینیمال، کلاسیک یا نئوکلاسیک داشته باشد در هر صورت هیچ محدودیتی برای استفاده از کاغذدیواری با سبک ساده نخواهید داشت.
 4. با توجه به اینکه گفته شد این مدل کاغذدیواری دمده نخواهد شد در نتیجه زمان بیشتری قابل استفاده خواهد بود و به لحاظ مالی به صرفه تر است. مدل‌های طرح‌دار به دلیل قدیمی شدن، پس از مدتی نیاز به تعویض دارند اما در دیوارپوش‌هایی با سبک ساده چنین مشکلی نخواهید داشت.

انواع رنگ های کاغذ دیواری ساده

همانطور که گفتیم انواع کاغذ دیواری ساده در رنگ بندی های مختلفی تولید و عرضه می شود و با سلیقه بسیاری از افراد و انواع دکوراسیون هماهنگ است.

یکی از بهترین ویژگی های استفاده از کاغذ دیواری چسبی ساده این است که می توان به صورت تک رنگ از آن استفاده کرد و یک فضای ساده و مینمیال ایجاد کرد. برخی از پر طرفدار ترین رنگ های کاغذ دیواری ساده و شیک برای پذیرایی را در ادامه معرفی می کنیم.

 • کاغذ دیواری ساده سفید
 • کاغذ دیواری ساده طوسی
 • کاغذ دیواری مشکی ساده
 • کاغذ دیواری طلایی ساده
 • کاغذ دیواری کرم ساده
 • کاغذ دیواری نقره ای ساده
 • کاغذ دیواری خاکستری ساده
 • کاغذ دیواری یاسی ساده
 • کاغذ دیواری صورتی ساده
 • کاغذ دیواری آبی ساده
 • کاغذ دیواری سرمه ای ساده

عوامل موثر در قیمت کاغذ دیواری ساده

قیمت کاغذ دیواری ساده ارزان می‌ تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. در ادامه برخی از عوامل مهم که می ‌توانند در تعیین قیمت هر متر کاغذ دیواری ساده تأثیر گذار باشند را بررسی می ‌کنیم.

 1. کیفیت مواد و تولید
 2. برند و شهرت تولید کننده
 3. طراحی و الگوی کاغذ دیواری
 4. اندازه و مقدار کاغذ دیواری
 5. عوامل بازار
 6. هزینه ‌های تولید و حمل و نقل

راهنمای خرید کاغذ دیواری ساده

اگر قصد خرید کاغذ دیواری ساده را دارید، می ‌توانید با رعایت مراحل زیر بهترین خرید را داشته باشید.

 1. تعیین نیاز ها و سلیقه‌ : ابتدا باید نیاز ها و سلیقه‌ خود را درباره کاغذ دیواری مشخص کنید. به عنوان مثال تعیین کنید که در چه فضایی می‌ خواهید از کاغذ دیواری استفاده کنید، طرح و رنگ مورد نظرتان چیست و ...
 2. اندازه ‌گیری فض ا: قبل از خرید فضایی که قصد دارید با کاغذ دیواری بپوشانید را دقیق اندازه گیری کنید. به این ترتیب می‌ توانید میزان دقیق کاغذ دیواری مورد نیازتان را محاسبه کنید.
 3. بررسی قیمت : قیمت انواع کاغذ دیواری ساده ممکن است بین فروشگاه‌ ها و برند ها متفاوت باشد. بنابراین پیش از خرید، قیمت ‌ها را در چند فروشگاه مقایسه کنید و بهترین قیمت را پیدا کنید.
 4. خرید از فروشگاه معتبر : برای اطمینان از کیفیت و اصالت کاغذ دیواری، بهتر است از فروشگاه‌ ها و مراکزی خرید کنید که معتبر و معروف هستند.
 5. کیفیت کاغذ : بررسی کنید که کاغذ دیواری انتخابی شما چه جنسی دارد و کیفیت آن چگونه است. در نظر داشته باشید که کیفیت بالاتر ممکن است قیمت را افزایش دهد، اما معمولاً دوام و طول عمر بیشتری دارد.
 6. خدمات پس از فروش : حتماً از فروشگاه یا تولیدکننده بپرسید که آیا خدمات پس از فروشی مانند نصب و مشاوره فنی در اختیار شما قرار می‌دهد یا خیر. فروشگاه دیوار دکور خدمات پس از فروش را برای تمامی انواع کاغذ و پوستر دیواری های خود ارائه می دهد.