نمایش دادن همه 20 نتیجه

همان طور که می ‌دانید این روزها از متریال مختلفی برای زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل استفاده می ‌شود. از طرف دیگر دیوارهای داخلی جز بهترین بخش های دکوراسیون هستند و بیش از هر قسمت دیگر به چشم می ‌آیند.

به همین جهت زیبایی آن ها تاثیر مستقیمی روی تغییر و زیبایی دکوراسیون خواهد داشت و می تواند فضای داخلی منزل را به بهترین نحو تغییر دهد. از جمله روش ‌های جدید و پرطرفدار برای زیباسازی دیوارهای داخلی ساختمان، استفاده از پوسترهای دیواری مختلف است.

پوسترهای دیواری انواع اقسام مختلفی دارند که بر حسب نوع محیط و سایر اجزای دکوراسیون می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد و مورد استفاده قرار داد.

به طور کلی انتخاب پوستر دیواری روشی هوشمندانه و کم هزینه برای داشتن یک دکوراسیون داخلی جذاب است. یکی از انواع پرطرفدار پوستر های دیواری، پوستر دیواری پنجره است که جزو پوسترهای دیواری سه بعدی محسوب می شود و در اینجا قصد داریم ضمن معرفی آن، شما را با کاربردها و انواع این پوستر دیواری آشنا کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

 

پوستر دیواری پنجره

همان طور که گفته شد یکی از انواع پوسترهای سه بعدی، پوستر دیواری پنجره است که در برخی از موارد به آن پوستر دیواری طاقچه مجازی یا پنجره مجازی هم گفته می‌ شود.

این پوسترها همان طور که از نام آن ها مشخص است به صورت پنجره ای هستند که به روی یک منظره زیبا باز می شوند و شما را به تماشای این منظره جذاب دعوت می کنند.

با استفاده از پوستر دیواری پنجره می توان حتی در اتاق هایی که هیچ پنجره ای هم ندارند، برای زیبا و دلباز نشان دادن فضای اتاق منظره مورد نظر را در طرح پنجره چاپ کرد و مورد استفاده قرار داد. به این ترتیب می توانید از تصویر موجود لذت ببرید.

این نوع پوسترهای دیواری از طراحی کاملاً طبیعی و با جزئیات کاملی برخوردار هستند که بیننده تصور می کند واقعا آن منظره را در مقابل خود می بیند. پوستر دیواری طاقچه مجازی دارای تنوع بسیار بالایی است و می ‌تواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد.

انواع طرح های پوستر دیواری پنجره

همان طور که گفته شد پوسترهای دیواری طرح پنجره دارای تنوع بسیار بالایی هستند و طرح‌ های محبوبی را در بین مشتریان دارند. برخی از پرطرفدارترین و زیباترین طرح های پوستر دیواری پنجره شامل موارد زیر هستند:

1) پوستر دیواری پنجره رو به جنگل :

یکی از طرح های پرطرفدار این نوع پوستر دیواری، پوستر دیواری جنگل است. مشاهده تصاویر منظره درختان و طبیعت جنگل حس آرامش خاصی را به بیننده منتقل می‌ کند و گزینه بسیار مناسبی برای علاقه مندان به طبیعت است. با این روش می توانید شادابی را به محیط خانه خود بیاورید و احساس طراوت و سر زندگی را در بیننده ایجاد کنید. از این نوع پوستر دیواری می توان در اتاق خواب و حتی سالن های منزل نیز استفاده کرد.

2) پوستر دیواری پنجره رو به شهر :

از دیگر طرح های محبوب پوستر دیواری منظره می ‌توان به پوستر دیواری شهر و ساختمان اشاره کرد. این طرح پوستر دیواری می تواند از تنوع بالایی برخوردار باشد و استفاده از آن در اتاق هایی که هیچ پنجره ای ندارند، بسیار مناسب است و می تواند حس مشاهده فضای بیرون را برای مخاطب به ارمغان آورد. به این ترتیب محیط اتاق از سادگی بیرون می آید و منظره ای جذاب و زیبا در اتاق ایجاد خواهد شد.

3) پوستر دیواری پنجره رو به دریا :

پوستر دیواری دریا و ساحل از دیگر طرح های پرطرفدار پوستر دیواری پنجره است که توانسته طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. در این نوع پوستر دیواری منظره زیبایی از دریا و ساحل به تصویر کشیده شده است که می‌ تواند برای مخاطب بسیار چشم نواز و زیبا باشد. مشاهده تصویر دریا همواره حس آرامش را در افراد ایجاد می کند و می تواند خاطرات شیرین و دل انگیزی را برای فرد یادآور شود. به این ترتیب می توان گفت یکی از زیباترین و جذاب ترین طرح های پوستر های دیواری پنجره، پوسترهایی با طرح دریا و ساحل هستند که جزو آرام بخش ترین پوسترها محسوب می ‌شوند و افراد زیادی طرفدار آن ها هستند.

به طور کلی در رابطه با انواع مختلف پوستر دیواری پنجره باید گفت که هنگام خرید این پوسترها باید بیش از هر چیز به جنس و نوع چاپ آن ها توجه کرد که از کیفیت بالایی برخوردار باشد، زیرا بالا بودن کیفیت این پوسترها باعث طبیعی جلوه کردن طرح های آن ها می شود.

فضای مورد استفاده از پوستر دیواری پنجره

در بخش های قبل نیز اشاره شد که پوسترهای دیواری پنجره باید در فضاهایی مورد استفاده قرار بگیرند که پنجره در آن جا وجود ندارد و به این ترتیب بتوان این طرح از پوستر دیواری را جایگزین پنجره کرد. این پوسترها به دلیل داشتن طراحی سه بعدی، بسیار طبیعی به نظر می رسند و می توانند انرژی خوبی را برای فضای داخلی منزل و اتاق شما ایجاد کنند.

از طرف دیگر نصب چنین پوسترهایی فضا را از حالت کسل کننده خارج می کند و می تواند اثرات مثبتی را روی آرامش ذهن و روان افراد داشته باشد. همچنین استفاده از این پوسترهای دیواری در زندگی شهری امروزی که فضای شهر با آسمان خراش های مختلف پر شده و این ساختمان ها جلوی مناظر طبیعی محیط را گرفته اند، بسیار کاربردی است و می‌ تواند منظره و ویوی خوبی را برای شما به ارمغان آورد و در نتیجه اثر مثبتی روی روحیه شما داشته باشد.

از پوسترهای دیواری و پنجره در بخش ‌های مختلف ساختمان از جمله: اتاق خواب، سالن پذیرایی، اتاق مطالعه، سالن های انتظار در کلینیک های مشاوره و ... می توان استفاده کرد.

همان طور که اشاره شد، یکی از انواع پوسترهای دیواری سه بعدی که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و خلاقیت خاصی در طراحی و ساخت آن به کار رفته است، پوستر دیواری طاقچه مجازی یا پنجره مجازی است.

این نوع پوستر دیواری دارای طرح های متنوع و گوناگونی است و از مناظر مختلفی در طراحی آن استفاده شده است که می‌ تواند به خوبی جای خالی پنجره یا حتی کمبود آن را در فضای داخلی ساختمان و اتاق جبران کند.

شما می توانید بر حسب سلیقه خود مناظر مورد نظرتان را برای چاپ بر روی این پوسترهای دیواری سفارش داده و با بالاترین کیفیت این پوسترها را تحویل بگیرید.

این پوسترهای دیواری به قدری طبیعی به نظر می رسند که می توانند احساس آرامش آن منظره را به مخاطب و بیننده منتقل کنند و فضای دلنشینی را در منزل و ساختمان ایجاد نمایند.

شما می توانید برای خرید و مشاهده طرح های مختلف پوستر دیواری پنجره، به آرشیو محصولات سایت دیوار دکور مراجعه کنید و پوستر مورد نظر خود را تهیه کنید.