نمایش دادن همه 25 نتیجه

یکی از موضوعاتی که می ‌تواند باعث زیبا و جذاب شدن فضای داخلی یک ساختمان شود، توجه به دکوراسیون داخلی آن است. دکوراسیون داخلی و تناسب و اجزای آن با یکدیگر در فضاهای کاری اهمیت بیش تری از فضاهای مسکونی دارد؛ زیرا می ‌تواند اثر مستقیمی روی جذب مشتری بیش تر و انگیزه شخص برای کار کردن داشته باشد. به همین دلیل دکوراسیون داخلی محیط کاری موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد.

این روزها روش های متنوع و گوناگونی برای زیباسازی فضای کار وجود دارد که برخی از آن ها نیازمند صرف هزینه های بسیار زیادی هستند که ممکن است چندان مقرون به صرفه نباشد. یکی از روش هایی که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و می توان با استفاده از آن و صرف هزینه ای مختصر محیط کار را زیبا کرد،

استفاده از پوسترهای دیواری است. این پوستر ها به طور خاص برای برخی از مشاغل مانند آرایشگری نیز طراحی شدند و از آن جایی که آرایشگاه محیطی است که چه مرد و چه زن مراجعه مستمری به آن دارند، استفاده از پوستر دیواری مناسب در آن اهمیت زیادی پیدا می‌ کند.

در اینجا قصد داریم به طور خاص شما را با پوستر دیواری آرایشگاه مردانه و موارد مربوط به آن آشنا کنیم و اطلاعات جامعی در رابطه با انتخاب و خرید پوستر آرایشگاه مردانه به شما ارائه دهیم تا بتوانید محیط کار و آرایشگاه خود را به زیباترین شکل ممکن با پوستر دیواری دیزاین کنید. پس انتها همراه ما باشید.

کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

همان طور که گفته شد سالن های زیبایی و آرایشگاه ها چه مردانه باشند و چه زنانه، به یک دکوراسیون شیک و خلاقانه نیاز دارند که پوستر دیواری برای این منظور بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. طرح های مورد استفاده برای سالن های زیبایی باید دارای تناسب با محیط و اجزای آرایشگاه باشند و به درستی و با دقت انتخاب شوند.

این موضوع در سالن های زیبایی زنانه اهمیت بیش تری پیدا می‌ کند؛ زیرا خانم ‌ها بسیار نکته بین تر هستند و توجه بیش تری به جزئیات می کنند. طرح های بسیار متنوعی از پوستر دیواری برای استفاده در سالن های زیبایی وجود دارد که می ‌تواند باعث ایجاد یک دکوراسیون خاص و هنری برای شما و مشتریانتان شود. پوستر دیواری سالن زیبایی باید در رنگ های شاد و جذاب انتخاب شود و ترجیحاً دارای طرحی سه بعدی باشد تا بتواند فضای آرایشگاه را بزرگ تر و جذاب تر نشان دهد.

انواع پوستر دیواری آرایشگاهی

پوسترهای دیواری آرایشگاه با توجه به نوع آرایشگاه به دو گروه زیر تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص مربوط به خود را دارند که به بیان آن ها می پردازیم:

1) پوستر دیواری آرایشگاه مردانه

پوستر دیواری آرایشگاه مردانه

یکی از انواع پوستر های دیواری آرایشگاهی پوستر دیواری آرایشگاه مردانه است که می ‌تواند موجب هر چه زیباتر شدن آرایشگاه های مردانه شود و فضای سالن زیبایی را به محیطی با نشاط و سرشار از انرژی تبدیل کند. به این ترتیب مشتری در مدت زمانی که منتظر است تا نوبتش شود از فضای آرایشگاه لذت می برد و خسته نخواهد شد.

تعداد زیادی از آقایان بخصوص قشر جوان هنگام انتخاب آرایشگاه زیبایی فضا و محیط آن توجه زیادی می‌کند و در انتخاب آن ها تاثیر زیادی دارد. این افراد بیش تر به پوسترهایی با طراحی مد و فشن علاقه دارند و چهره و استایل مانکن های معروف را برای این منظور می پسندند. در نتیجه اگر می خواهید در میان سایر سالن های زیبایی خاص باشید و مشتریان بیش تری داشته باشید، انتخاب پوستر دیواری مناسب می ‌تواند به شما کمک فراوانی ‌کند.

2) پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه از دیگر انواع پوستر های دیواری آرایشگاهی است. همان طور که می دانید داشتن یک دکوراسیون شیک و جذاب برای سالن های زیبایی زنانه از اهمیت فراوانی برخوردار است؛ زیرا مشتریان سالن های زیبایی زنانه بسیار تیزبین و نکته سنج هستند و زیبایی و آراستگی محیط آرایشگاه از اهمیت زیادی برای آن ها برخوردار است.

به همین دلیل استفاده از پوسترهای دیواری زیبا و جذاب می تواند باعث ایجاد جلب توجه شود و محیط بسیار زیبایی را ایجاد نماید. معمولا برای سالن های زیبایی زنانه از پوسترهای چهره و طرح های مد و فشن استفاده می شود که تناسب لازم را با محیط داشته باشند. این پوستر ها می توانند باعث بهتر دیده شدن کسب و کار شما و جذب بیش تر مشتری شوند.

مزایای استفاده از پوستر دیواری آرایشگاهی

همان طور که گفته شد پوستر دیواری آرایشگاهی شکل ظاهری سالن را تحت تاثیر قرار می دهد و به دلیل داشتن طیف رنگی وسیع باعث ایجاد نقطه تمرکز می ‌شود. این پوسترهای دیواری از مزایای فراوانی برخوردار هستند که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از:

از آن جایی که مشتریان چه در سالن های زیبایی مردانه و چه زنانه ممکن است مدت زمان زیادی را منتظر بمانند، استفاده از پوسترهای دیواری جذاب و زیبا می تواند راهی برای سرگرم شدن آن ها باشد و با این ترفند آن ها گذر زمان را حس نخواهند کرد ؛

 • با استفاده از پوستر دیواری آرایشگاه می توانید با کم ترین هزینه خدمات خود را نیز به مشتریان معرفی کنید ؛
 • این پوستر ها دارای قابلیت چاپ در ابعاد و اندازه های دلخواه و متناسب با فضای سالن زیبایی شما هستند ؛
 • نصب این پوستر ها در زمان کوتاهی انجام می شود و هیچ گونه ریخت و پاش و کثیف کاری را به دنبال ندارد ؛
 • این نوع پوسترهای دیواری کیفیت بالایی دارد و به همین دلیل در شرایط مختلف از جمله نور آفتاب
 • دچار آسیب نمی‌شود و ثبات رنگی خود را حفظ می کند ؛
 • این پوستر ها قابلیت نصب شدن روی دیوار های رنگی و گچ شده را دارند و نیاز به زیرسازی خاصی برای آن ها نیست ؛
 • پوستر ‌های دیواری سالن زیبایی از قابلیت شستشو و تمیز کردن نیز برخوردار هستند ؛
 • این پوستر ها از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار هستند و در برابر سایر المان های
 • تزئینی برای آرایشگاه، نیاز به صرف هزینه کم تری دارند ؛
 • پوستر های دیواری آرایشگاه با استفاده از دستگاه های مدرن در کیفیت بسیار بالا به چاپ می‌رسند ؛
 • و ... .

این موارد تنها بخشی از ویژگی ها و مزایای استفاده از پوستر دیواری در سالن های زیبایی بود که به بیان آن ‌ها پرداختیم.

محل نصب پوستر دیواری سالن زیبایی

طرح کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه

از آن جایی که فضای سالن های زیبایی زنانه و مردانه یک محیط کاری و حرفه محسوب می شوند، دارای اهمیت زیادی هستند. به همین دلیل باید تمامی عناصر به کار رفته برای دکوراسیون با یکدیگر و محیط کار هماهنگ باشند.

دیوار ها از مهم ترین بخش های یک آرایشگاه هستند که نباید اهمیت آن ها را در زیبایی محیط نادیده گرفت و می ‌توان به راحتی برای معرفی خدمات آرایشگاه از آن ها استفاده کرد. در سالن های زیبایی برخلاف محیط های مسکونی و منازل محدودیتی از نظر تعداد پوستر دیواری وجود ندارد و تنها نکته ای که در این رابطه اهمیت دارد انتخاب محل نصب مناسب برای پوستر دیواری سالن زیبایی است.

بهترین محل برای نصب این پوستر ها روی دیوار رو به روی آینه ها یا دیوار نصب آینه ها است؛ زیرا این دیوارها در دید مستقیم مشتری قرار دارد و به خوبی جلب توجه می‌ کنند. از طرف دیگر دیوار روبروی آینه ها از درون آینه دید خوبی را فراهم می ‌کند. در این دو دیوار می توان پوستر های زیبایی که چه برای تزئین و چه برای معرفی خدمات آرایشگاه نصب کرد.

طریقه انتخاب پوستر دیواری آرایشگاه

برای انتخاب پوستر دیواری آرایشگاه مناسب باید به موارد خاصی توجه کرد که یکی از مهم ترین آن ها داشتن تناسب با محیط است. این پوستر ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که در ادامه مهم ترین طرح ها و ویژگی های هر کدام را برای شما بیان می کنیم.

پوستر دیواری آرایشگاه طرح سه بعدی

پوستر هایی با طراحی سه بعدی در مکان ها و فضاهای مختلفی استفاده می شوند و نمی توان آن ها را محدود به فضای خاصی دانست. این طرح ها به دلیل سبک خاصی که دارند باعث ایجاد خطای دید می‌ شوند و می‌ توان از آن‌ ها برای بزرگ تر نشان دادن فضا و پوشاندن عیب های محیط استفاده کرد. برای مثال: اگر سالن انتظار آرایشگاه شما کوچک است انتخاب یک طرح سه بعدی مناسب می تواند بهترین گزینه برای آن باشد.

پوستر دیواری آرایشگاه طرح چهره

از جمله طرح های تاثیر گذار و بسیار پرطرفدار در زمینه پوستر دیواری سالن زیبایی، طرح های چهره است که از زیبایی و گیرایی خاصی برخوردار هستند. برای این منظور آرایشگر می تواند از چهره خود خود یا نمونه کارهایی که تا کنون انجام داده به عنوان پوستر دیواری در سالن زیبایی خود استفاده کند.

پوستر دیواری طرح‌های مرتبط با آرایشگاه

برخی از طراحی های پوستر دیواری آرایشگاهی برگرفته از فعالیت های مربوط به آرایشگاه یا ابزارهای مورد استفاده جهت آرایشگری هستند که استفاده از آن ها به دلیل تناسب بالایی که با فضا و محیط دارند بسیار توصیه می شود. برای مثال: پوستر هایی که نشان دهنده انواع رنگ مو یا مدل های مختلف مو هستند می توانند نظر مشتریان را بیش تر به خود جلب کند.

پوستر دیواری آرایشگاه طرح آبرنگی

این طرح از پوستر های دیواری به دلیل داشتن ترکیب رنگ‌های زیبا جزو طرح های ایده آل برای پوستر دیواری آرایشگاه زنانه محسوب می‌ شوند و می ‌توان آن ‌ها را به صورتی انتخاب کرد که با رنگ های دکوراسیون آرایشگاه هماهنگ باشند.

پوستر دیواری آرایشگاه طرح منظره و گل

از دیگر طرح هایی که می توان برای فضای آرایشگاه انتخاب کرد طرح های گل و منظره است که می ‌تواند به ایجاد فضایی شاد و سرزنده کمک فراوانی کند.

به طور کلی انواع طرح های گفته شده و ویژگی های هر کدام می تواند به شما در انتخاب پوستر دیواری مناسب آرایشگاه کمک فراوانی بکند.

قیمت پوستر دیواری آرایشگاه مردانه

همان طور که گفته شد پوسترهای دیواری آرایشگاهی دارای طرح های متنوعی هستند و در ابعاد گوناگونی به چاپ می ‌رسند. به همین جهت نمی ‌توان قیمت ثابتی برای آن ها در نظر گرفت. به طور کلی عواملی مانند: اندازه متراژ پوستر دیواری ، جنس و کیفیت آن ، نوع طرح انتخابی و ... روی قیمت پوستر دیواری آرایشگاه مردانه تاثیر دارد. به این صورت که هر چه پوستر دیواری بزرگ تر باشد و جنس آن از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت بیش تری نیز خواهد داشت.

خرید پوستر دیواری آرایشگاهی مردانه

در هنگام خرید پوستر دیواری آرایشگاه مردانه ، جدا از انتخاب طرح مناسب و هماهنگ با محیط آرایشگاه باید خرید خود را از مراکز و فروشگاه‌ های معتبر انجام دهید که پوسترهای دیواری با کیفیتی تولید می‌ کنند.

امروزه تولید کنندگان مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که هر کدام طرح ها و جنس های مختلفی را با قیمت های گوناگون به بازار عرضه می‌ کنند. یکی از معتبرترین تولید کنندگان پوستر دیواری سالن زیبایی، دیواردکور است که مجموعه گسترده ‌ای از طرح های مختلف را در جنس های گوناگون و با قیمت های مناسب به مشتریان عرضه می کند.


همان طور که گفته شد یکی از ابزارها و روش هایی که می توان به وسیله آن زیبایی محیط آرایشگاه را دو چندان کرد و باعث جذب هرچه بیش تر مشتری شد، استفاده از پوستر دیواری آرایشگاهی است.

این پوستر ها به دلیل طراحی خاصی که دارند و هماهنگی آن ها با محیط کار، فضای مجلل و زیبایی را در آرایشگاه ایجاد می‌ کنند که باعث می شود نه تنها مشتری از منتظر بودن خسته نشود، بلکه برای مراجعه به آرایشگاه به دلیل داشتن زیبایی ظاهری محیط تشویق شود.

این پوسترها از تنوع فراوانی برخوردار هستند و شما می توانید با صرف هزینه اندک تنوع خوبی را در محیط آرایشگاه خود ایجاد کنید و دکوراسیون جذابی را در محل کار خود داشته باشید. شما می توانید با توجه به این که صاحب یک آرایشگاه مردانه هستید یا زنانه طرح مناسبی را انتخاب کرده و برای دیزاین دیوارهای داخلی آرایشگاه و معرفی خدمات خود مورد استفاده قرار دهید. امیدواریم مطالب گفته شده بتواند به شما به عنوان یک آرایشگر در انتخاب پوستر دیواری مناسب برای سالن زیبایی شما کمک کند.