سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تابلو دکوراتیو

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تابلو دکوراتیو | تابلو کنواس

تابلو دکوراتیو و تابلو کنواس از انواع محصولات مرکز دیوار دکور می باشد که به صورت مستقیم به فروش می رسد. تابلو ها از لوازم بسیار مهم در دکوراسیون داخلی هستند که تاثیرات قابل توجهی را در دیزاین داخلی می گذارند. با استفاده از تابلو دکوراتیو و تابلو کنواس ، جلوه ای زیبا را در محیط ایجاد می کنیم پس با استفاده از انتخاب تابلوی مناسب می توانید زیبایی را در محیط ایجاد نمایید.  

تابلو دکوراتیو ها در انواع بسیار متنوعی هستند و در فروشگاه دیوار دکور می توانید انواع آن را مشاهده نمایید، این تابلو ها بسیار با کیفیت بوده و با قیمت بسیار مناسبی به شما ارائه داده می شود.

خرید تابلو دکوراتیو

در زمان خرید تابلو دکوراتیو و تابلو کنواس به دلیل این که تنوع تابلو ها بسیار زیاد است، افراد بسیار سخت تصمیم گیری می نمایند. اما به طور کلی با توجه به انواع تابلو ها ، باید مشخص کنید که چه نوع تابلویی مناسب با محیط مورد نظر شما است و با انواع تابلو ها و تاثیر گذاری آن ها آشنا شوید.

انواع تابلو دکوراتیو و تابلو کنواس

تابلو دکوراتیو و تابلو کنواس از نظر کلی در انواع سبک هنری، مدل، نوع ماده اولیه و فریم فریم بندی می باشند. هر یک از این تابلو ها اگر به شکل صحیح در دکوراسیون به کار گرفته شود ، تاثیرات فوق العاده ای را خواهد گذاشت.

تابلو دکوراتیو

انواع تابلو دکوراتیو از نظر سبک

تابلو دکوراتیو و تابلو کنواس از نظر سبک در انواع تابلو دکوراتیو مدرن، تابلو دکوراتیو کلاسیک، تابلو دکوراتیو انتزاعی و تابلو دکوراتیو فانتزی می باشد که بر اساس سلیقه ی شخصی و تاثیر گذاری آن در دکوراسیون می توانید انواع دلخواه را انتخاب نمایید. برای خرید تابلو کنواس ، بودجه ای که اختصاص می دهید مهم بوده و باید بر اساس آن تصمیم گیری داشته باشید اما کیفیت تابلو ها را در زمان خریدتان حتما بررسی نمایید تا تابلویی با کیفیت و زیبا را تهیه کنید.

تابلو دکوراتیو کلاسیک

تابلو دکوراتیو در سبک کلاسیک دارای تنوع بالایی است و این سبک به صورت متعادل و هماهنگ و متناسب شناخته شده است. در طراحی تابلو دکوراتیو کلاسیک از اشکال منظم و خط استفاده ی زیادی می شود. این تابلو ها یکی از رایج ترن نوع تابلو دکوراتیو می باشد که مورد پسند عموم بوده و برای دکورسیون های کلاسیک بسیار مناسب خواهد بود.

تابلو کنواس انتزاعی

تابلو دکوراتیو انتزاعی نوعی دیگر از تابلو های تزئینی است که شامل انواع الگو های هندسی و اشکال می باشد و در این تابلو ها مناظر و چهره ها مشاهده می شود. این تابلو ها نشانگر سادگی و معنویت می باشند و زیبایی بسیار زیادی دارند. تابلو دکوراتیو و تابلو کنواس در سبک انتزاعی به صورت غیر عینی بوده و از تابلو های مدرن به شمار می رود و در دیوار دکور به فروش می رسد.

تابلو دکوراتیو فانتزی

تابلو دکوراتیو فانتزی از دیگر تابلو هایی است که هم مورد پسند کودکان است و هم بزرگسالان. تابلو دکوراتیو فانتزی افسانه ای با عکس های غیر واقعی بسیار زیبا و هیجان انگیز خواهد بود. برای خرید انواع تابلو های زیبا و جذاب به سایت دیوار دکور مراجعه کنید.

انواع تابلو دکوراتیو از نظر مدل

تابلو نقاشی ، تابلو حجمی، تابلو چاپی و تابلو خط از انواع رایج تابلو هستند که افراد با توجه به سلیقه، آن را انتخاب می کنند. این تابلو ها هر یک می تواند برای مکان ها مختلف مناسب باشد و باید به شکل آگاهانه آن را انتخاب نمایید.

فروش اینترنتی تابلو دکوراتیو

فروش اینترنتی تابلو دکوراتیو توسط مجموعه دیوار دکور با بهترین کیفیت انجام می گیرد و انواع سبک های مختلف از تابلو های کنواس در این مرکز با بهترین قیمت ارائه می شود که می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید و در صورت نیاز با کارشناسان دیوار دکور تماس حاصل فرمایید.

9 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()